BONCUKCU RIZA, Antalya konumunda bulunan bir Boncuk Mağazası. Varlığın kayıtlı adresi Muratpaşa, 562. Sk. No:3 07010, 07010 Muratpaşa/Antalya. Daha detaylı bilgiler ilgili bölümlerde verilmektedir sık sorulan sorularla birlikte. Ayrıca, kendi deneyiminizi paylaşmanın yanı sıra BONCUKCU RIZA hakkında müşteri incelemelerini de okuyabilirsiniz. Her bakış açısı değerlidir, şirket ve Antalya deki diğer işletmeler hakkında daha fazla bilgi verir.

Soru-Cevap

BONCUKCU RIZA nedir?

Antalya adresinde bulunan bir Boncuk Mağazası şirketidir.

BONCUKCU RIZA in resmi web sitesi nedir?

https://boncukcuriza.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral

BONCUKCU RIZA telefon numarası nedir?

+905527880707

BONCUKCU RIZA hangi olanakları sunuyor?

Sahibi kadın olarak tanımlı, Mağazadan teslim alma, Mağaza içinde alışveriş, Aynı gün teslimat, Maske takılması gerekiyor, Sıcaklık kontrolünden geçilmesi gerekiyor, Personel maske takıyor, Personel için sıcaklık kontrolü yapılıyor, Tekerlekli sandalyeye uygun giriş, Tekerlekli sandalyeye uygun oturma düzeni, Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri, Banka kartı

Yorumlar (1)

  • Banu Gökçe11 Ocak, 11:18
    Bana sorsalar Antalya'nın en iyi boncukcusu kim diye direk olarak Boncukcu Rıza derim... Nedeni ni ise burada anlatmak çol zor... Boncukcu Rıza 'ya gidip alışverişinizi yapıp tanışmanızı tavsiye eserim.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Değerlendirme
Kalite ve müşteri hizmetleri ve genel izlenim